Gwarancja zaliczki

Firma ubezpieczeniowa KUKE ubezpiecza kontrakty handlowe, (głównie krajowych firm), które są urzeczywistniane równocześnie na rynku krajowym jak i zagranicznym. Jesteśmy jedyną korporacją ubezpieczeniową w Polsce, która daje poręczenie państwa polskiego na umowy zagraniczne.

Ubezpieczenie transakcji biznesowej w naszej korporacji ma niezwykle dużo walorów. Po pierwsze niejako zwalnia biznesmena z poszukiwania innych zabezpieczeń, tego pokroju ubezpieczenie nie obciąża linii kredytowej przedsiębiorcy, daje wiarygodność w interesach, umowy z naszymi klientami są uzgadniane zgodnie z światowymi standardami. Treść ubezpieczenia jest zawsze sporządzana i negocjowana z ewentualnym usługobiorcom.

Nasza oferta ubezpieczeniowa adresowana jest zarówno do niewielkich firm jak też do banków i instytucji finansowych. Nasza sfera działania to ubezpieczanie transakcji handlowych polskich biznesmenów. Pod wyrazem ubezpieczenia rozumiemy między innymi: gwarancję wykonania kontraktu , jak też gwarancję zwrotu zaliczki, ubezpieczamy również realizacje inwestycji jak i pożyczki na eksport.

Asekuracje ubezpieczeniowe nierzadko są warunkiem uzgodnienia kontraktu z zagranicznym przedsiębiorcą. Z tej przyczyny sporządziliśmy konkretne metody świadczenia eksportowych rękojmi handlowych oto cztery priorytetowe: poręka przetargowa , gwarancja zwrotu zaliczki, gwarancja wykonania kontraktu, poręka dobrego wypełnienia ustaleń kontraktu.

Jako firma oferująca ubezpieczenie kredytów eksportowych ubezpieczamy transakcje handlowe z inwestorami z innych państw, w których to krajach realia polityczne są nie do końca określone. W tych państwach politycy mogą mieć istotny wpływ na ekonomię państwa i czasem nawet utrudniać pojedyncze inwestycje. Wobec tego, aby zagwarantować rodzimym przedsiębiorcom prowadzenie tego typu działalności gospodarczej ubezpieczamy ich inwestycje między innymi od bankructwa kontrahentów, spóźnień w uiszczaniu opłat, a także od zaskakujących konfliktów politycznych i społecznych. W naszym kraju jako jedyna firma dajemy tak kompleksową usługę.

Inne wpisy o nieruchomościach:

About the author

Related Articles

Nowa Sonda:

Czy budowa własnego domu rodzinnego to zdecydowanie za duży wydatek?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Nowe komentarze:
Kategorie