Oryginalna kuchnia

fototapety (7)W nowoczesnych mieszkaniach kuchnie są zdecydowanie niedocenione. Ich kosztem powiększa się salon czy dodaje nowe pomieszczenie. Kuchnie stają się więc coraz mniejsze, choć jednocześnie wymaga się od nich wyjątkowej funkcjonalności. Do niedawna trzeba było wybierać między funkcjonalnością a estetyką. Dziś nie ma już takiej konieczności.

Żeby kuchnia prezentowała się nowocześnie i efektownie, właściciele mieszkań coraz częściej decydują się na fototapety. W zależności od upodobań, można zdecydować się na fototapetę przedstawiającą kwiaty w wielkim formacie. Można też wybrać wzór bardziej owocowy lub zdecydować się na wzór przedstawiający np. ziarenka kawy.

Bardzo bogaty wybór zdjęć dostępny jest tu: http://www.dekowizja.pl/fototapety.html. Można zresztą wybierać tu nie tylko wśród wzorów, ale i rozmiarów. Dobrze jest też zwrócić uwagę na kolorystykę. W małych kuchniach zdecydowanie lepiej prezentują się jasne grafiki, które optycznie powiększają pomieszczenie. By uzyskać jeszcze lepszy efekt, dobrze jest też poeksperymentować z oświetleniem.

Inne wpisy o nieruchomościach:

About the author

Related Articles

Nowa Sonda:

Czy budowa własnego domu rodzinnego to zdecydowanie za duży wydatek?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Nowe komentarze:
Kategorie