Jednoosobowa spółka

rp_nieruchomosci10.jpgSkuteczne oszczędzanie energii nie byłoby możliwe bez zastosowania szeregu nowoczesnych rozwiązań. Tego typu technologie pozwalają na zmniejszenie strat ciepła, ale także na tanią produkcję energii.

Praktycznie standardem w budynkach energooszczędnych stała się wentylacja z odzyskiem ciepła. To stosunkowo proste rozwiązanie sprawia, że powietrze nawiewane do budynku z zewnątrz jest częściowo ogrzewane przez ciepłe powietrze opuszczające wnętrze. Tego typu systemy wentylacji są droższe, jednak jednocześnie pomagają w zmniejszeniu wydatków na ogrzewanie domu.

Do nowoczesnych rozwiązań należą także instalacje solarne, czyli tak zwane solary, które pozwalają na czerpanie energii ze światła słonecznego. Solary cieszą się sporym zainteresowaniem także dlatego, że inwestorzy, którzy zdecydują się na budowę takiej instalacji mogą ubiegać się o dofinansowanie. Jednocześnie korzystanie z energii słonecznej może pomóc w skutecznej redukcji rachunków za energię i to przez wiele lat po zamontowaniu instalacji.

Inne wpisy o nieruchomościach:

Jednoosobowa spółka
1 vote, 10.00 avg. rating (90% score)

About the author

Related Articles

Nowa Sonda:

Czy budowa własnego domu rodzinnego to zdecydowanie za duży wydatek?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Nowe komentarze:
Kategorie